شهدای کاشمر

درباره ما

بسم رب الشهدا و الصدیقین

سلام علیکم

انفاس ، بیاد انفاس قدسی شهدای عزیز و با تفأل به دیوان حافظ نامگذاری گردید .


 از صبا هر دم مشام جان ما خوش میشود آری آری طیب انفاس هواداران خوش است

اکنون که سرمایه‌گذاری هنگفت در فضای سایبری سعی در از بین بردن اعتقادات و ارزشهای اسلامی و انقلابی دارد ، موسسان این سایت که همگی علاقه‌مند به سیره و زندگی شهدای گرانقدر هستند را برآن داشت ، تا با تلاش در نشر و بسط فرهنگ غنی شهید و شهادت که برگرفته از آموزه های ناب دین مبین اسلام است ، در بهینه سازی و سالم‌سازی فضای مجازی و رشد و تبیین معرفت دینی و زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای عزیز، موثر واقع شوند و نتیجه نهایی کار خود را به بهترین نحو به بازدیدکنندگان سایت ارائه دهند .

یقیناً هدف نهایی ما در دنیای مجازی زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای عزیز میباشد تا شاید به سهم خود گامی برای این مهم برداشته و یاد و خاطره برادران شهید و دوستان و همرزمانشان را زنده نگهداریم و در این راه دست تمامی علاقه‌مندان و دوستداران را به گرمی می‌فشاریم و از همه کسانی که به نوعی ما را لایق آثار خود می‌دانند دعوت به همکاری می نماییم .

این ‌سایت از بخشهای مختلفی تشکیل شده و سعی بر آن دارد تا مطالب منتخب را دراین بخشها برای بازدیدکننده گان گرامی ارائه کند.

در این وبگاه از تفسیر آیات قرآن و سخنان مقام معظم رهبری در خصوص شهدا و فرهنگ شهادت و همچنین مسائل روز و دیدارهای ایشان ، خاطرات شهدای عزیز و معرفی ایشان و همچنین اخبار مربوط به فرهنگ شهادت و ایثار و تصاویر شهدای عزیز و رزمندگان دفاع مقدس استفاده خواهیم کرد و خود را موظف می دانیم که در صورت استفاده از اخبار دیگران با گذاشتن مشخصات منبع در خبر مورد نظر حق آنان را ادا کنیم .

بدیهی است “انفاس” نیز از کاربران انتظار دارد در صورت استفاده از محتویات سایت ، این مطالب را با ذکر منبع ” www.anfas.ir ” منتشر نمایند.

برای تماس با ما و ارائه پیشنهادات و انتقادات خود و یا همکاری با سایت می‌توانید با ارسال ایمیل به پست الکترونیکی  “anfas.ir@hotmail.com”  و یا ارسال پیام کوتاه و یا تماس با شماره ” ۲۹۵۵ ۴۲۰ ۰۹۰۱ ” و یا گزینه “ارتباط با ما” استفاده کنید.

با تشکر

روزشمار انفاس :

انتشار اولین مطلب ۹۱/۰۱/۱۶

افتتاح آزمایشی ۹۱/۰۲/۰۶

افتتاح رسمی ان شاء الله بزودی