شهدای کاشمر

آغاز رهبری امام خامنه ای


به گزارش خبرنگار فضای مجازی انفاس و به نقل از خبرگزاری فارس، به مناسبت آغاز زعامت امام خامنه‌ای ، سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ بیانیه ای به شرح زیر صادر نموده است :

 چهاردهم خردادماه ۱۳۶۸ مظهر ایمان و تبلور اعتماد،احیاکننده بینش دینی، پدر مستضعفان جهان، زینت‌بخش دل مومنان، روح خدا بادلی آرام وقلبی مطمئن به خداپیوست.

آن روز، نه تنها ایران اسلامی که دل و دیده خیل عظیمی از پیر و جوان در سراسر جهان در غم عزای آن پیر طریقت عشق سوخت.

در روی این کره خاکی دلها از هجرانش لبریز از اندوه گردید.

فرزندان خمینی بر سر و سینه می زدند و نوای وا اماما به عرش اعلا بلند شد و هرجادیده بیداری بود خود را صاحب عزا می دانست.

پدران و مادران شهدا، دلاور مردان و رزمندگان جبهه های نبرد، دولتمردان و سیاستمداران از هجران دولت یار عاشقانه گریستند و عالمان دین پا برهنه از جماران تا بهشت زهرا (س) را عارفانه پیمودند تا بار دیگر بوی او را استشمام نمایند.

دشمنان نظام اسلامی که پایه های ظلم وجورشان با حرکت خروشان امام خمینی(ره) به لرزه در آمده بود و نهضت آن منجی محرومان در سراسر دنیا بساط زورگویی و زورمداری آنها را بر چیده بود با شیندن رحلت جانگداز امام در خیال پلیدشان خطور کرد که دیگر انقلاب نوپای اسلامی ایران تمام شده است و آنها می توانند  به یکه تازی خود ادامه دهند اما وقتی نام سیدی دیگر از تبار حسینیان به زعامت ملت شنیده شد تمامی نقشه هایشان نقش بر آب و رویاهایشان به کابوس مبدل شد.

غم جانسوز رحلت معمار کبیر انقلاب و بنیانگذار جمهوری اسلامی تنها با نام امام خامنه ای (مدظله العالی ) التیام یافت و دل و دیده مومنان و معتقدان و شیفتگان و دلسوزان نظام با انتخاب رهبری خلف و فرزند صالح خمینی (ره) که بارها درزمان حیات طیبه‌اش بر رهبری او تاکید می‌نمود و در هر محفلی تحسینش می کرد و او را شایسته سکانداری انقلاب می دانست روشن و منورگردید.

عصر رهبری امام خمینی(ره) گرچه سخت و سرشار از حوادث و اتفاقات و هجمه ها و حمله ها بود و در ده سال از هدایت پیامبر گونه اش فرماندهی هشت سال نبرد همه جانبه با دشمن بعثی را برعهده داشت اما بر همگان روشن و مبرهن است که در زمان حال، رهبری امام خامنه ای(مدظله‌العالی) که همزمان با عصر بیداری اسلامی در جهان عرب و مبارزه علیه سرمایه داران و زورمداران غربی شده است و فتنه گران داخلی و خارجی با جنگ نرم به نبرد با نظام شکوهمندانقلاب اسلامی برآمده اند و هر روز اجانب و بدخواهان انقلاب نقشه ای شوم را طراحی می‌نمایند، سخت‌تر و دشوارتر است.

به گواه تاریخ در دو دهه پس از رحلت امام خمینی(ره) هرگاه خطری کشور را تهدید کرد تدبیر حکیمانه مولایمان خامنه ای(مدظله العالی) آن را به فرصتی مبدل ساخت و حرکتهای  مذبوحانه دشمنان در عرصه های سیاسی، فرهنگی و اقتصادی را بر باد فنا داد.

بدخواهان نظام وقتی می بینند پس از بیست و سه سال از ارتحال خمینی کبیر جانهای عاشق از سراسر دنیا در مراسم سالگرد او شرکت می نمایند و برای شنیدن کلام  مولا و مقتدایشان بی قرارند، تمامی امیدشان نا امید و خوابهایشان پریشان می شود و حسرت یک روز جدایی ملت ازرهبری، بردل سیاهشان می ماند.

رزمندگان سپاه حضرت محمدرسول الله(ص)تهران بزرگ ضمن عرض تسلیت بیست و سومین سالگرد ارتحال  معمار کبیر انقلاب اسلامی به ملت شریف ایران و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای پانزدهم خرداد ۴۲، آغاز رهبری امام  خامنه ای (مدظله العالی) را که همزمان با روز ولادت اولین امام شیعیان است به تمامی مسلمین جهان تبریک می گوید و اعلام می دارد که تا آخرین نفس، فدایی ولایت باقی خواهند ماند و گوش به فرمان مقتدای خویش آماده جانفشانی برای حفظ میراث بزرگ امام خمینی(ره) و آرمانهای شهیدان والامقام انقلاب اسلامی می‌باشند.

 به یقین رهبری حضرت آیت الله خامنه ای نعمت بزرگی است که از سوی خداوند متعال بر مسلمین جهان اعطا شده و اقتدار و مجد و عظمت انقلاب اسلامی بعد از رهبری امام راحل مرهون ایستادگی، همت، صلابت و تدابیرحکیمانه معظم له است. لذا خدمتگزاران دلسوز نظام مقدس جمهوری اسلامی باید در این روز به شکرانه این نعمت بی کران الهی، سجده شکر بجا آورند و قدردان این احسان بزرگ ذات احدیت باشند تا به حول وقوه الهی پرچم نهضت حسینی بادستان با کفایت مقام عظمای ولایت به صاحب اصلیش  حضرت مهدی موعود(عج) سپرده شود. انشاء الله

بازدید: 959
نظر خود را ثبت کنید
نام و نام خانوادگی (لازم)

آدرس ایمیل (نمایش داده نمیشود) (لازم)
آدرس وبسایت :

متن و پیام شما :