شهدای کاشمر

کتاب ادامه راه شهیدان


به گزارش انفاس و نقل از خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، گزیده‌ پیام‌ها و سخنرانی‌ها و بیانات مقام معظم رهبری، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره ویژگی‌های شهدا،‌ امتیازات خانواده‌های شهیدان و شاخص‌های ادامه راه شهیدان در قالب کتابی با عنوان «ادامه راه شهیدان» منتشر شده است.

این کتاب از پنج فصل موضوعی با عناوین ویژگی‌های شهدا و اقتدا به آنان، تجلیل از خانواده‌های شهیدان، الگو قرار دادن و ادامه راه شهیدان، عمل به وصیت‌‌نامه‌های شهدا، فضایل و خصوصیات شهیدان خاص و دو بخش گزیده رهنمودها و تصاویر تشکیل شده است.

در هر فصل پیام‌ها و سخنرانی‌های مقام معظم رهبری که در فاصله سال‌های ۱۳۶۸ تا ۱۳۸۸ در ارتباط با موضوع اثر ایراد شده‌اند، با عنوان‌هایی متناسب آمده‌اند. همچنین در ابتدای هر فصل خلاصه‌ای از محتوای آنچه که می‌آید، مطرح شده و در پایان آن نکاتی از مطالب فصل در قالب ویژگی‌‌ها، امتیازات و شاخص‌ها آورده شده‌اند.

در فصل فضایل و خصوصیات شهیدان خاص، پیام‌ها وسخنرانی‌های مقام معظم رهبری درباره ویژگی‌های شخصیتی شهیدان مطهری، بهشتی، شهدای هفتم تیر، رجایی، باهنر، مصطفی چمران،‌ صیاد شیرازی، جهان‌‌آرا، کاوه، بروجردی، متوسلیان، احمد و ناصر کاظمی، املاکی، حیدریان، زین‌الدین وکیلی، کلاهدوز، ستاری، بابایی، اردستانی، اقارب‌پرست و هاشمی که از چهره‌های شاخص انقلاب و دفاع مقدس هستند، با عناوینی مجزا درج شده‌اند.

در بخش گزیده‌ رهنمودها نیز جملاتی کوتاه از آنچه که در پیام‌ها و سخنرانی‌های آیت‌الله خامنه‌ای در کتاب آمده، با ذکر تاریخ ایراد آنها انتخاب شده‌اند.

بخش تصاویر هم عکس‌هایی از حضور مقام معظم رهبری بر مزار شهیدان انقلاب و هشت سال دفاع مقدس همراه با بیاناتی از ایشان درباره همان شهدا دارد.

کتاب «ادامه راه شهیدان» درقطع رقعی و ۱۵۲ صفحه با شمارگان ۳هزار نسخه و بهای ۲۷ هزار ریال از سوی موسسه فرهنگی هنری قدر ولایت منتشر شده است.

بازدید: 1,698
نظر خود را ثبت کنید
نام و نام خانوادگی (لازم)

آدرس ایمیل (نمایش داده نمیشود) (لازم)
آدرس وبسایت :

متن و پیام شما :