شهدای کاشمر

روزنامه ها و دفاع مقدس


امروز یکشنبه هفتم خردادماه،‌ روزنامه‌ها بخشی از مطالب و اخبار خود را به دفاع مقدس اختصاص داده‌اند.

 

به گزارش خبرنگار فضای مجازی انفاس و به نقل از سرویس فرهنگ حماسه خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، روزنامه خراسان نوشته است که شب شعر خاطره شهید حسن تهرانی مقدم برگزار شد.

 

در روزنامه تفاهم  مروری بر دیدگاه‌های شهیدان در مورد حجاب به چاپ رسیده است.

 

در روزنامه فرهنگ آشتی روایت خاطره‌ای از شهید تهرانی مقدم با عنوان ابتکار شهید منتشر شده است. همچنین امنیت ایران ثمره خون شهدا است نیز از بیانات آیت‌الله العظمی جوادی آملی است که در این روزنامه به چشم می‌خورد.

 

در روزنامه جام جم آمده است که فیلم «روزهای زندگی» اثری قابل توجه در سینمای دفاع مقدس است.

 

در روزنامه فرهیختگان مطلبی با عنوان ترویج فرهنگ شهدا بین دانشجویان از خواسته‌های رئیس دانشگاه آزاد واحد اهواز است ، منتشر گردیده است.

 

در روزنامه ملت روایت فرمانده «گردان ۲۸۳» از نقش این گردان در دفاع‌مقدس، نامه دختر شهید طهرانی مقدم به پدرش، فرهنگ دفاع مقدس راه ماندگاری ادبیات است و فرازی از ولایت‌نامه شهید ۱۲ ساله رضا پناهی در صفحه دفاع به چشم می‌خورد.

 

در روزنامه کیهان مطالبی با عناوین ، ۹ سال انتظار! به دلی که جاماند، سه ماه طول کشید فشنگ‌ها و کنسروهای دشمن را از شهر جمع کنیم نوشته شده است.

 

همچنین شهادت در مجنون‌ترین جزیره نیز یادکردی از بسیجی شهید رضا معینی در این روزنامه چاپ شده است.

 

در روزنامه جمهوری نیز عناوین اخبار و مطالب ، خرمشهر چگونه آزاد شد،سینه‌سرخان بهشت؛ در وصف شهیدانی که آزادی خرمشهر را به ما هدیه کردند،برگزاری کنگره کشوری شهدای تبلیغات دفاع مقدس،یادمان شهدای فتح خرمشهر استان گلستان برگزار شد،برگزاری کنگره ۴۹۰۰ شهید فرهنگی کشور در همدان،خانواده معظم شهدا در صف مقدم دفاع از نظام، اسلام و انقلاب هستند ، درج گردیده است.

 

بازدید: 2,291
نظر خود را ثبت کنید
نام و نام خانوادگی (لازم)

آدرس ایمیل (نمایش داده نمیشود) (لازم)
آدرس وبسایت :

متن و پیام شما :