دائم الوضو


بیست و هشتم خرداد ماه سال ۱۳۹۰ درگذشت ناگهانی مرحوم حاج عبدالجواد برامکی یزدی دائی گرامی شهیدان حیدری بود و امروز یکسال از آن روز که مصادف با وفات عمه سادات حضرت زینب (س) بود ، میگذرد .

تقریباً چند هفته قبل از وفات ، مرحوم حاج عبدالجواد برامکی در منزل مادر شهیدان حیدری از شهید کاظم یاد و یک خصوصیت اخلاقی و اعتقادی شهید کاظم را ذکر می کند و آن دائم الوضو بودن شهید کاظم میباشد ، مطلبی که مادر شهید کاظم هم در این خصوص نقل نموده اند ، که در آینده ذکر خواهد گردید .

مرحوم برامکی نقل کردند که روزی به شهید کاظم گفتم ، کاظم جان چرا اینقدر وضو میگیری ؟ من که سی سال از عمرم گذشته اینقدر وضو نمیگیرم ولی شما هنوز به سن تکلیف هم نرسیدی و اینقدر وضو میگیری ! و شهید کاظم در جواب به عبادت خدا اشاره نموده و دائی خود را نیز به دائم الوضو بودن تشویق می نماید .

روحشان شاد و یادشان گرامی .

شادی روحشان بخوانید سوره حمد و اخلاص همراه با صلوات بر محمد و آل محمد .

بازدید: 2,167
۲ نظر ثبت شده است

فاطمه نادی | ۰۴/۱۲/۱۳۹۱ ساعت ۱۶:۲۹

سلام با تشکر و قدردانی فراوان از شما از اینکه یاد و خاطره این بزرگواران را احیا کردید کمال تشکر را دارم امیدوارم همه ما مو.رد شفاعت این عزیزان قرار بگیریم .

اسلام فتح اله پور | ۱۱/۰۸/۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۵۹

وَإِذَا سَأَلَکَ عِبَادِی عَنِّی فَإِنِّی قَرِیبٌ أُجِیبُ دَعْوَهَ الدَّاعِ إِذَا دَعَانِ فَلْیَسْتَجِیبُواْ لِی وَلْیُؤْمِنُواْ بِی لَعَلَّهُمْ یَرْشُدُونَ
چون بندگان من در باره من از تو بپرسند ، بگو که من نزدیکم و به ندای کسی که مرا بخواند پاسخ می دهم پس به ندای من پاسخ دهند و به من ایمان آورند تا راه راست یابند.

نام و نام خانوادگی (لازم)

آدرس ایمیل (نمایش داده نمیشود) (لازم)
آدرس وبسایت :

متن و پیام شما :